Ви любите поезію чи прозу? Ви бажаєте знайти цікаву інформацію?

Тоді вам до нас – в бібліотеку із читальним залом та відеозалом.Кожен учень є обдарованістю, особистістю, яку необхідно побачити, допомогти їй розкритись та реалізуватись.Тому в Катюжанському вищому професійному училищі багато уваги приділяють самоосвітній роботі педагогічних кадрів та учнів, а головна мета бібліотекаря – розкрити методології і теорії творчого потенціалу особистості учнів, створити сприятливі умови для його самовдосконалення, саморозвитку, самореалізації та самовиховання, послідовно окреслити контури загальної освіти та професійної підготовки майбутнього.Головним акцентом у діяльності бібліотеки вважається формування особистості засобами книги, залучення кожного читача до різносторонньої діяльності. Отже, робота бібліотеки спрямована на розвиток особистості:

· сприяння реалізації державної політики в галузі освіти, розвитку навчально-виховного процесу;

· виховання учнів на високих зразках світової та вітчизняної культури, формування на цій основі національної свідомості, шанобливого ставлення до книги як до головного джерела знань;

· виховання в учнів інформаційної культури та культури читання;

· розвиток творчої думки, пізнавальних здібностей та інтересів учнів, сприяння успішному засвоєнню ними навчальних програм;

· сприяння самоосвіті учнів та педагогічних працівників за допомогою різноманітних форм і методів бібліотечної роботи, забезпечення їх необхідною літературою, інформацією;

Таким чином, бібліотека є структурним підрозділом училища у формуванні особистості майбутніх громадян та кваліфікованих робітників.

Зразковий музей історії училища запрошує вас відвідати цікаві екскурсії.

Музей «Героїв Київщини» Катюжанського вищого професійного училища засновано у 1984 році на честь 40-ка річчя визволення Київської області від німецько-фашистських загарбників. Експонати та матеріали музею зібрані учнями та працівниками училища.

В першій залі музею знаходиться діарама «Форсування Дніпра на Лютіжському плацдармі», яка є міні копією діорами музейного комплексу «Лютіжський плацдарм». Оформлення експозиції та залів музею підкреслює велич та значимість подвигу народу у Великій Вітчизняній війні. Тут зберігається земля, привезена з Мамаєвого кургану, сотні екземплярів, залишки зброї часів війни, справжній кулемет.

В музеї можна побачити оригінали документів, ордена та медалі, особисті речі воїнів. У вітрині другої зали виставлені оригінали фашистських листівок.

За 20 років існування музей прийняв близько 11 тисяч відвідувачів. Щорічно тут проходять екскурсії, уроки, святкові церемонії.

Музей є центром виховання молодих людей: герої минулої війни стають для них прикладом мужності, героїзму, витримки, безмежної любові до своєї землі.

В оновленому училищному будинку культури вам цікаво буде на конкурсах, чемпіонатах, святах, урочистостях.