Про найбільшу трагедію Європи

розміщено в: Новини | 0

1-2 березня у ДНЗ “Катюжанське ВПУ” відбулися заходи по відзначенню Дня пам’яті жертв Корюківської трагедії – наймасштабнішої каральної операції на території Європи в роки Другої Світової війни.

До уваги учнів та педагогів викладачем історії Нікітіною А.В. було влаштовано тематичну виставку “75-річчя Корюківської трагедії”, організовано перегляд відеосюжетів.

У групі 93 т/м було проведено виховну годину на тему “Корюківка: забута трагедія”. Учнів вразила розповідь про знищення 6700 осіб цивільного населення та спалення 1300 будинків.  Цю жахливу акцію було здійснено фашистами як покарання за диверсійну операцію партизанського загону О.Федорова. Особливу увагу Алла Вікторівна звернула на те, що партизани, які знаходилися за 3 км від м. Корюківки і чисельністю вдесятеро переважали нацистів, нічого не зробили для порятунку безневинних людей. Замовчуване знищення Корюківки так і не стало для світу найбільшою трагедією часів війни, адже правда про цей злочин була не вигідною радянському агітпропу.