Обрати сторінку

У ДНЗ «Катюжанське ВПУ» у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  09 грудня 2019 року було проведено годину спілкування   –  зустріч з представниками ювенальної превенції Вишгородського ВП та  служби у справах дітей та сім’ї Вишгородської  РДА.  Задля поєднання зусиль щодо запобігання та протидії домашнього насильства роз’яснювали неповнолітнім їх права стосовно скоєння відносно них насильства або інших противоправних дій; про відповідальність за жорстоке поводження з однолітками, а також вчинення кримінальних правопорушень проти особистості, попередження наркоманії, алкоголізму серед неповнолітніх. Було переглянуто та обговорено відеоролики про види насильства.

Було проведено й інші заходи, зокрема:

25 листопада соціальним педагогом Пряхіною Світланою –  круглий стіл «Протидія торгівлі людьми» для учнів, які проживають в гуртожитку, виготовлено тематичні буклети.

2 грудня медичним працівником Павленко Лесею просвітницьку бесіду «Проблема Віл-СНІДу стосується кожного». Увага була приділена питанням: шляхи зараження ВІЛ-СНІД та як цього уникнути. Переглянуто відео «Чорна смерть. Правда про СНІД».

3 грудня до Всеукраїнського дня добрих справ та Міжнародного дня інвалідів  спільно з гуртом «Козацькі джерела»  (смт Макарів) організовано благодійний концерт на підтримку хворої на лейкоз 10-річної Каті Григор’євої.

Крім того кожна учнівська група вирішила зробити  добру справу. Соціальна акція “Подаруй добро”  триває.

5 грудня заступником директора з ВР Приймачук О. та соціальним педагогом Пряхіною Світланою у групах кухарів третього курсу проведено дискусію про нетерпимість до домашнього насильства, переглянуто відеоролик «Розірви коло» та тренінгові вправи щодо протидії насильству.

Відеоролик “Розірви коло”