Обрати сторінку
Презентація груп учнів першого курсу

Презентація груп учнів першого курсу

Мабуть, кожен з учнів пам’ятає свої перші дні та тижні в Катюжанському училищі — перше знайомство з одногрупниками, перші заняття, блукання територією в пошуках корпусу та коридорами корпусів в пошуках аудиторії. Це саме той яскравий час, коли відчуваєш і розпач, і захоплення водночас, розумієш, що нарешті почалося омріяне майже доросле життя. Саме такими були перші тижні наших першокурсників. Допомагали новоспеченим учням призвичаїтися до училищного життя класні керівники, майстри виробничого навчання та куратори груп. Їхнім основним завданням було не лише допомогти першокурсникам познайомитись і розповісти про організаційні моменти, а й підготуватися разом до конкурсу – презентації, що вже стало доброю традицією у нашому навчальному закладі.

08 листопада актова зала училища була знову заповнена.  Першокурсники – схвильовані , адже за результатами конкурсу визначається найактивніша, найдружніша та найкреативніша група. І, звичайно ж, кожна з груп хотіла здобути це звання. Загалом у конкурсі взяло участь 7 груп. Боротьба була напруженою та нелегкою. Першокурсники щиро вразили членів журі, учнів старших курсів і гостей талановитими та креативними виступами. Іноді важко було повірити, що на сцені новоспечені першокурсники, адже їхні вокальні номери, театральні та хореографічні постановки були надзвичайно професійними та майстерними. Тому можна сміливо сказати, що лави Катюжанського ВПУ поповнилися не лише майбутніми професіоналами – кухарями, трактористами, водіями…, а й творчою та веселою молоддю, яка, сподіваємося, буде активно продовжувати та підтримувати славні традиції нашої альма-матер.
Першокурсників також привітали піснями і танцями незмінні учасники художньої самодіяльності училища.
І ось настав хвилюючий момент — оголошення результатів. Журі оцінили виступи всіх груп та все ж почесне звання найкращої групи здобула 99 група трактористів. Із чим ми їх вітаємо та бажаємо успіхів  у подальшому навчанні, натхнення і нових звершень та досягнень!

Фото див. тут

Пишемо диктант національної єдності

Пишемо диктант національної єдності

Учні Катюжанського ВПУ 8 листопада, у переддень свята української писемності та мови, долучилися до організованої Українським радіо  акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності» – писали диктант в режимі онлайн. Охочі змогли надіслати свій текст  на електронну скриньку Українського радіо.

 

 

Осіння вікторина

Осіння вікторина

07 листопада вихователями Костюченко Н.С. та Рудницькою Т.М. при технічній підтримці викладача інформатики Корнійчук Я.С. в бібліотеці Катюжанського ВПУ для учнів, які проживають в гуртожитку, було організовано  конкурсну програму: вікторину на тему врожаю та різні конкурси на спритність, швидкість, кмітливість, уважність. Заправляла усім та роздавала дари переможцям пані Осінь – Ігнатюк А., а допомагали ведучі Пашун А., Кучер І., Денисенко О. Ліричного настрою додавали осінні етюди, пісні та вірші.

Осінь така мила…

Осінь така мила…

29 жовтня в приміщенні бібліотеки вихователем Лісавенко В. О. та бібліотекарем Шевченко А.В. було проведено захід «Осінь в Україні». Розкривала ознаки та прикмети осені ведуча Кондратенко Юля, 32 гр. к/о. Дівчата (Довга О. – 14 гр. адм.,Остапенко А.- 39 гр. к.о., Секердей Х. – 39гр к.о. Яценко Б – 32гр к.о.) читали вірші та осінні нариси. Слухали читання віршів Л. Костенко у виконанні професіоналів з музичним супроводом. Осінніми барвами полонили присутніх юні художниці Середа Олександра – 35к/о, Кондратенко Юля – 32 к/о, Мартиненко Аня – 32 к/о.
Цей захід дуже важливий, адже прищеплює учням любов і дбайливе ставлення до природи,  та дарує гарний настрій і відчуття свята у буденний день.