Обрати сторінку
Презентація груп учнів першого курсу

Презентація груп учнів першого курсу

Мабуть, кожен з учнів пам’ятає свої перші дні та тижні в Катюжанському училищі — перше знайомство з одногрупниками, перші заняття, блукання територією в пошуках корпусу та коридорами корпусів в пошуках аудиторії. Це саме той яскравий час, коли відчуваєш і розпач, і захоплення водночас, розумієш, що нарешті почалося омріяне майже доросле життя. Саме такими були перші тижні наших першокурсників. Допомагали новоспеченим учням призвичаїтися до училищного життя класні керівники, майстри виробничого навчання та куратори груп. Їхнім основним завданням було не лише допомогти першокурсникам познайомитись і розповісти про організаційні моменти, а й підготуватися разом до конкурсу – презентації, що вже стало доброю традицією у нашому навчальному закладі.

08 листопада актова зала училища була знову заповнена.  Першокурсники – схвильовані , адже за результатами конкурсу визначається найактивніша, найдружніша та найкреативніша група. І, звичайно ж, кожна з груп хотіла здобути це звання. Загалом у конкурсі взяло участь 7 груп. Боротьба була напруженою та нелегкою. Першокурсники щиро вразили членів журі, учнів старших курсів і гостей талановитими та креативними виступами. Іноді важко було повірити, що на сцені новоспечені першокурсники, адже їхні вокальні номери, театральні та хореографічні постановки були надзвичайно професійними та майстерними. Тому можна сміливо сказати, що лави Катюжанського ВПУ поповнилися не лише майбутніми професіоналами – кухарями, трактористами, водіями…, а й творчою та веселою молоддю, яка, сподіваємося, буде активно продовжувати та підтримувати славні традиції нашої альма-матер.
Першокурсників також привітали піснями і танцями незмінні учасники художньої самодіяльності училища.
І ось настав хвилюючий момент — оголошення результатів. Журі оцінили виступи всіх груп та все ж почесне звання найкращої групи здобула 99 група трактористів. Із чим ми їх вітаємо та бажаємо успіхів  у подальшому навчанні, натхнення і нових звершень та досягнень!

Фото див. тут

Пишемо диктант національної єдності

Пишемо диктант національної єдності

Учні Катюжанського ВПУ 8 листопада, у переддень свята української писемності та мови, долучилися до організованої Українським радіо  акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності» – писали диктант в режимі онлайн. Охочі змогли надіслати свій текст  на електронну скриньку Українського радіо.

 

 

Осіння вікторина

Осіння вікторина

07 листопада вихователями Костюченко Н.С. та Рудницькою Т.М. при технічній підтримці викладача інформатики Корнійчук Я.С. в бібліотеці Катюжанського ВПУ для учнів, які проживають в гуртожитку, було організовано  конкурсну програму: вікторину на тему врожаю та різні конкурси на спритність, швидкість, кмітливість, уважність. Заправляла усім та роздавала дари переможцям пані Осінь – Ігнатюк А., а допомагали ведучі Пашун А., Кучер І., Денисенко О. Ліричного настрою додавали осінні етюди, пісні та вірші.

Осінь така мила…

Осінь така мила…

29 жовтня в приміщенні бібліотеки вихователем Лісавенко В. О. та бібліотекарем Шевченко А.В. було проведено захід «Осінь в Україні». Розкривала ознаки та прикмети осені ведуча Кондратенко Юля, 32 гр. к/о. Дівчата (Довга О. – 14 гр. адм.,Остапенко А.- 39 гр. к.о., Секердей Х. – 39гр к.о. Яценко Б – 32гр к.о.) читали вірші та осінні нариси. Слухали читання віршів Л. Костенко у виконанні професіоналів з музичним супроводом. Осінніми барвами полонили присутніх юні художниці Середа Олександра – 35к/о, Кондратенко Юля – 32 к/о, Мартиненко Аня – 32 к/о.
Цей захід дуже важливий, адже прищеплює учням любов і дбайливе ставлення до природи,  та дарує гарний настрій і відчуття свята у буденний день.

У рамках співпраці з Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України

У рамках співпраці з Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України

25 жовтня 2019 року на базі Катюжанського вищого професійного училища науковцями Лабораторії дистанційного професійного навчання Інституту ПТО НАПН України на чолі із завідувачем лабораторії Кручек Вікторією Аркадіївною було проведено науково-практичний семінар «ЗАСТОСУВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ». Програма семінару охоплювала питання: «Професійний розвиток сучасного майстра виробничого навчання» (Кравець С.Г., кандидат педнаук, ст. науковий співробітник), «Основні фактори відбору та проектування інноваційних технологій навчання» (Кошук О.Б., доктор педагогічних наук, провідний науковий співробітник), «Самоосвітня діяльність майстра виробничого навчання з підвищення цифрової компетентності» (Майборода Л.А., мол. науковий співробітник), «Педагогічна взаємодія в професійній діяльності майстра виробничого навчання» (Кручек В.А, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач лабораторії). Формат семінару: інтерактивні міні-лекції, обговорення та практичні вправи.

Представники Інституту ознайомилися з матеріально-технічною базою училища та відмітили високий рівень використання педагогами інноваційних технологій.
Директор Катюжанського ВПУ Руслан Михайлович Недашківський висловив сподівання на активну співпрацю з Інститутом ПТО НАПН України та зокрема Лабораторією дистанційного професійного навчання з питань розроблення та впровадження інноваційних технологій професійного навчання майбутніх фахівців та подякував науковцям за вручені методичні напрацювання.

Практичне заняття Школи офіціанта

Практичне заняття Школи офіціанта

З метою вивчення сучасних тенденцій розвитку ресторанного бізнесу, удосконалення професійної майстерності майстрів виробничого навчання 16 жовтня 2019року на базі Державного навчального закладу «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» відбулося практичне заняття Школи офіціанта на тему:«Сучасні інновації розвитку ресторанного бізнесу».
В процесі роботи Школи викладач Рокитнянського професійного ліцею Середюк Н. В. ознайомила учасників із сучасними тенденціями організації та проведення кейтерингів.
Викладач Богуславського центру професійно-технічної освіти Гагач І.Л. інформувала про підготовку до впровадження неформального навчання та надання відповідних освітніх послуг з підготовки професії «Бариста».
Практичною частиною роботи Школи був майстер-клас на тему:«Раклет: традиції, сир і рецепт. Сирне фондю», який провели на високому професійному рівні майстри виробничого навчання Катюжанського вищого професійного училища. Заслужений працівник освіти, старший майстер виробничого навчання Катюжанського вищого професійного училища Недашківська Г.І. ознайомила колег із сучасними тенденціями впровадження новітніх технологій з приготування та подачі страв з сиру.
Варіанти сервірування фуршетних столів, ресторанний етикет були темою практичного заняття майстра виробничого навчання Білоцерківського професійно-технічного училища ім. П.Р. Поповича Присяжнюка М.В.
Зацікавлення викликав майстер-клас з теми:«Сучасні варіанти складання серветок», який провела майстер виробничого навчання Білоцерківського вищого професійного училища будівництва та сервісу Попадюк Р. Ф.
Учасники заходу отримали задоволення від насиченої, змістовної та цікавої зустрічі.

Фото див. тут