Обрати сторінку
Сьогодні – Міжнародний день миру!!!

Сьогодні – Міжнародний день миру!!!

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з 1981 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства та вогню.

До 2001 року цей день відзначали кожен третій вівторок вересня, у день відкриття чергової сесії ООН. Проте, у резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» має проходити кожен рік в одну і ту ж дату – 21 вересня.

В Україні День миру встановлений Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 «День миру» і відзначається щорічно 21 вересня – Міжнародний день миру.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань учнів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей  під гаслом «Ми за мир» у бібліотеці Катюжанського училища вихователями Лісавенко В.О. та Рудницькою Т.М. проведено виховний захід та конкурс малюнків “Хочемо, щоб усі жили у мирі”.

Зробимо Україну чистою!!!

Зробимо Україну чистою!!!

Катюжанське ВПУ активно долучилося до міжнародної акції «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day» – було проведено соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою території училища.

Фото див тут

Атестація трактористів

Атестація трактористів

На сільськогосподарських комплексах запроваджуються новітні технології та використовується сучасна техніка, які  вимагають від  молодих спеціалістів високого рівня знань та сучасного мислення. Саме таких молодих спеціалістів нині з нетерпінням чекають у селах. А в  нашому училищі готують таких спеціалістів.

07.09.2020 року відбулась поетапна атестація здобувачів освіти 97 та 98 груп за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1.

Профтехосвіті – 80!

2 жовтня в Україні відзначається ювілейна дата – 80-річчя створення системи профтехосвіти.
З цієї нагоди у Катюжанському ВПУ організовується онлайн-флешмоб для здобувачів освіти «#Янапрактиці». 

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

Незабаром Україна святкуватиме День Незалежності та День Прапора. Саме до цих важливих свят Катюжанське ВПУ ініціює патріотичну акцію #ПрапорУкраїни.

Запрошуємо усіх популяризувати національний прапор та запровадити традицію щороку на День Прапора та День Незалежності України, 23 та 24 серпня, прикрашати простір навколо себе синьо-жовтим стягом

Зустріч із заступником міністра МОН

Зустріч із заступником міністра МОН

Сьогодні, 19 серпня, відбулася зустріч президента Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти Мірошниченко Катерини та віцепрезидентів Руслана Недашківського і Олега Вєтрова із заступником міністра МОН Андрієм Вітренком, під час якої обговорювалися нагальні питання профтехосвітян: заробітна плата майстрів виробничого навчання, стипендіальне забезпечення учнів, створення та діяльність навчально-практичних центрів, контракти з директорами, виробнича практика та працевлаштування та ін. Результатом спілкування є рішення про утворення робочих груп з обговорення законопроєкту “Про професійну (професійно-технічну) освіту” , із законодавчих ініціатив у сфері аграрних закладів професійної (професійно-технічної) освіти та внесення змін до ЗУ “Про державний бюджет” в частині підготовки фахових молодших бакалаврів у закладах ПТО.