Обрати сторінку
У пошуках символу миру

У пошуках символу миру

У Катюжанському училищі 6 червня проведено гру “У пошуках символу миру”, присвячену нашій Батьківщині – Україні і миру на нашій землі. Під гаслом “Ми – діти свого народу” зібралися групи учнів разом зі своїми керівниками позмагатися, потоваришувати, врешті решт порозважатися і звичайно ж визначити команду кращих знавців нашої історії, звичаїв, обрядів. 5 команд: “Вільні” (97, 98 т/м), “Вишиванка” (30 к/о та 37 к5), “Миротворці” (29 к/о), “Гетьмани” (36 к/о) та “Тризуб” (35 к/о) боролися за перемогу, проходячи різні випробування на станціях “Приказки”,  “Народна пісня”, “Народні символи”, “Народна медицина”, “Історична”, “Туристична” та отримуючи на кожній з них частинки, які потрібно було скласти  в одну картинку – один із символів миру та назвати  його на останній станції “Символ миру”.  Гра була захоплюючою, напруженою та  повною несподіванок. Перемогу впевнено здобула команда “Миротворці”

Ми за МИР !

Ми за МИР !

У Катюжанському училищі до Дня захисту дітей пройшов флешмоб “Ми за МИР”

Тиждень зарубіжної літератури

Тиждень зарубіжної літератури

У Катюжанському училищі в рамках тижня зарубіжної літератури до Дня Європи в Україні було оформлено виставку книжок “Читаємо європейську літературу: сучасну та класику”. А між групами кухарів І курсу провели літературну гру “Географія літературних персонажів”, де команди повинні були впізнати літературних героїв, назвати твори, авторів цих творів та вказати країну, в якій вони мешкають . Підсумком Дня Європи став флешмоб “Україна – це Європа” .

А над світом українська вишивка цвіте!

А над світом українська вишивка цвіте!

У ДНЗ “Катюжанське ВПУ” до Всесвітнього дня вишиванки було проведено патріотичний флешмоб “Вишита стежина”. Учні та педагоги училища простелили стежину з вишитих рушників. Милуйтеся й радійте! Велику училищну родину об’єднує любов до рідної землі, до народних традицій, до вишиванки.

Фото з Дня вишиванки

Безпека на дорозі – безпека життя

Безпека на дорозі – безпека життя

У наш час на дорогах України виникають десятки тисяч аварій, у яких гинуть діти та дорослі. Причини дорожньо- транспортних пригод можуть бути різні. Та насамперед це порушення правил дорожнього руху, необережність водіїв і самовпевненість пішоходів. Тому завданням педагогів Катюжанського училища є розповідати і навчати учнів правил дорожнього руху, виховувати повагу до оточуючих, увагу, правила ввічливості. У рамках Тижня безпеки дорожнього руху 10 травня викладач ПДР Петро Васильович Хомич провів виховний захід “Безпека на дорозі – безпека життя”, під час якого учні та педагоги повторили правила дорожнього руху, ознайомилися зі статистикою ДТП в Україні з 2006 по 2018 роки, переглянули підбірку відеоматеріалів  і обговорили, які помилки допускають учасники дорожнього руху і як їх уникнути. Викладач наголосив на важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я.

День пам’яті та примирення. День Перемоги

День пам’яті та примирення. День Перемоги

8 травня 2019 року працівники та учні ДНЗ «Катюжанське ВПУ» взяли участь у заходах, присвячених Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом: мітинг-реквієм, покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам у Другій Світовій війні та в зоні АТО, упорядкування могили невідомого солдата поблизу Катюжанки та привітання ветерана Кудрявцева Олександра Гнатовича. Для першокурсників традиційно було проведено екскурсії в училищному музеї “Героїв Київщини”.

Фотоматеріали проведених заходів