Обрати сторінку
Участь у шахово-шашковому турнірі

Участь у шахово-шашковому турнірі

Учениця Катюжанського ВПУ Довга Олександра (14 група адміністраторів) стала учасником шахово-шашкового турніру пам’яті воїнів-інтернаціоналістів та воїнів АТО, який проходив 18 лютого 2020 року в ДНЗ “Ржищівський професійний ліцей”.   Олександра посіла 5 місце у змаганнях з шашок серед 14 учасників, отримала солодкий подарунок та шахову фігуру, роздруковану на 3D принтері.

Тиждень професійної майстерності за професією “Тракторист- машиніст сільськогосподарського виробництва”

Тиждень професійної майстерності за професією “Тракторист- машиніст сільськогосподарського виробництва”

З 3 по 7 лютого 2020 року тривав тиждень тракториста, в якому  взяли учать учні груп трактористів усіх курсів.  Кожна група презентувала тематичні стінгазети, у фойє училища демонструвалися відеофільми про сучасну сільськогосподарську техніку. Під час тижня серед учнів проходив конкурс професійної майстерності “Кращий тракторист”, який складався з двох турів: практичного і теоретичного. Під час практичної частини команди трактористів (по 3 учасники з кожної групи) змагалися у правильному виконанні вправ на тракторах: «Змійка», заїзд заднім ходом трактора з причіпом в бік, під’єднання трактора до сільськогосподарської машини. https://youtu.be/rviicnTgO58

На завершення тижня між командами груп відбулася вікторина на кращого знавця будови трактора. Звання “Кращий тракторист” виборола команда групи № 95 т.м. і в нагороду майбутні хлібороби отримали солодкий коровай

.

Змагання з волейболу

Змагання з волейболу

3 та 4 лютого 2020 року в ДНЗ “Катюжанське ВПУ” відбулися змагання з волейболу серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь юнаки таких груп: 95т/м, 96 т/м, 97т/м, 98т/м, 99 т/м, 42 сл., збірна 35к/о і 36 к/о, збірна 38 к/о, 39 к/о і 37 к-v, збірна 12 адм і 13 адм
І місце – 42 сл.
ІІ місце – 99 т/м
ІІІ місце -96т/м

Серед дівчат змагалися команди таких груп: 32 к/о, 39 к/о, збірна 38 к/о і 14 адм, збірна 13 адм і 33 к/о.
І місце – 32 к/о
ІІ місце – 39 к/о

Випуск 2020

Випуск 2020

Сьогодні надзвичайно хвилюючий день для випускників Катюжанського вищого професійного училища, день, який відкриває безмежні горизонти перед тепер вже колишніми учнями, день, який примушує серця шалено битися від усвідомлення того, що доля набирає нових обертів, кличе майбутніми перспективами та сподіваннями, і, водночас, завмирає від ніжної та світлої печалі прощання з викладачами, майстрами виробничого навчання, друзями, стінами училища, які за період навчання стали рідними. Відео випускний 31.01.2020 Фото див. тут   

Дорогі випускники!

Ви стоїте на порозі нового важливого етапу свого життя – вибору наступного місця навчання чи вимріяного місця роботи. Вам належить зробити в житті не один вирішальний та відповідальний крок.

Сподіваємося, що час, проведений вами у стінах нашого закладу, назавжди закарбується у ваших серцях, а ті знання, що ви здобули, будуть освітлювати ваш життєвий та професійний шлях, сприяючи пізнанню нових горизонтів, допоможуть домогтися задуманих цілей, сприятимуть у виборі життєвого шляху.

Ви – молоді, повні сил, енергії, великих планів на майбутнє. Щиро бажаємо, щоб усі ваші мрії здійснилися. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Щасти вам у всьому! У добру путь!

Влучний стрілець

Влучний стрілець

28 січня 2020 року в ДНЗ “Катюжанське ВПУ” відбулися змагання з дартсу. Юнаки з 10 груп та дівчата з 5 груп змагалися за звання “влучний стрілець”.
29 січня 2020 року на лінійці відбулося урочисте нагородження переможців грамотами.
ІІІ місце – Ящук Ігор (36 к/о), Брилеєв Андрій (14 адм.)
ІІ місце – Денисенко Олександр (98 т/м)
І місце – Мамонтов Руслан (96 т/м)
Серед дівчат:
ІІІ місце – Панчоха Олена (36 к/о
ІІ місце – Пустова Альона (14 адм)
І місце – Людвиченко Ліліана (35 к/о)

 

Профорієнтаційні заняття для школярів

Профорієнтаційні заняття для школярів

24 січня на базі Катюжанського ВПУ було проведено профорієнтаційні заняття для учнів 9-их та 11-ого класів Феневицького НВО та Руднє-Тальської ЗОШ. Майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін надали можливість школярам доторкнутися руками до таких професій: “Кухар”, “Офіціант”,  “Адміністратор”, “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, “Водій автотранспортних засобів категорії С”. Після занять учні мали можливість поспілкуватися і поділитися враженнями з директором училища Русланом Недашківським.