Обрати сторінку
Консультації через відеозв’язок ZOOM

Консультації через відеозв’язок ZOOM

12 червня о 11.00 год. у групі №12 адміністраторів відбулась консультація до дипломних робіт із застосуванням платформи zoom. Усі необхідні матеріали розміщенні в GOOGLЕ класс. Проводила конференцію та відповідала на запитання учнів майстер в/н Менделюк Анна Олексіївна.

Діти – наші квіти

Діти – наші квіти

1 червня — Міжнародний день захисту дітей.

Посмішки дітей — це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. В них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце. Так нехай сьогодні, в День захисту дітей, кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої планети кращим і безпечнішим.

Діти — це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Нехай вони про війни і ворожнечі дізнаються тільки з книжок і ніколи не побачать ці біди наяву. Нехай дітям завжди сонце світить яскраво, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі будуть сяяти мільйони красивих зірок.

Обласний проєкт З теплом в душі

У пошуках символів миру

Ідемо по житті у вишиванці

Ідемо по житті у вишиванці

Вдягни, дитино, рідну вишиванку

І з чистим серцем в білий світ іди.

Вона зігріє сонцем на світанку

І оберегом стане від біди.

Встає над світом щире сонце вранці

І землю гріє променем ясним.

А я іду по світу в вишиванці.

Я – українець! І горджуся цим.

Колектив Катюжанського ВПУ  щиро вітає Вас з Днем вишиванки! 

 Запрошуємо долучитися до онлайн флешмобу до Дня вишиванки 21 травня.
Приєднуйтесь до нашого флешмобу, використовуючи хештег #Vyshyvanka2020 у соціальних мережах. Сфотографуйте себе у вишиванці у четвер, 21 травня, опублікуйте фото на своїх сторінках у соцмережах з хештегом #Vyshyvanka2020 та станьте частиною нашої карти України, сформованої з фотографій