Обрати сторінку
ТІМ 2019

ТІМ 2019

З 15.04 по 19.04 в стінах Державного навчального закладу “Катюжанське вище професійне училище” проходив предметний тиждень з інформатики та математики. Розпочався він 15.04 урочистим відкриттям на лінійці. Чарівні ведучі Горкуша Марина та Захаріна Анастасія розповідали про цікаві науки. Також до нас завітали цариця математика – Копиця Катерина, цариця інформатика – Пашкевич Анастасія та мудрець – Косуха Владислав.15.04 учні показували свою вправність на конкурсі “Десятипальцеві перегони”.

16.04 відбулася інтелектуально-пізнавальна гра “Математик 2019”. Вели гру ведучі-красуні Пашун Анна та Грищенко Яна. Три команди змагалися за першість: показували знання, логічне мислення, винахідливість та, при цьому, не забували про гарний настрій.

17.04 відбувся брейн-ринг з інформатики та математики між збірними командами Up Time (12 адм та 36 к/о) та Смурфики (13 адм, 35 к/о, 29 к/о), які протягом п’яти геймів змагалися за перемогу.

18.04 відбувся інформатично-математичний квест, в якому прийняли участь 7 груп: 13 адм, 12 адм, 35 к/о, 36 к/о, 97 т-м, 95 т-м, 29 к/о. Команди відвідали 6 зупинок. На першій зупинці “Загублена інформація” необхідно було відновити втрачений текст. На другій ” Математичний алфавіт” -знадобилися знання алфавіту, тому що було потрібно пригадати математичні терміни на кожну літеру алфавіту. На зупинці “РебусоSity” – розгадували ребуси. На четвертій зупинці, що мала назву ” Суперкросворд” – команди працювали з цікавими кросвордами.  Діти з захопленням перебігали від зупинки до зупинки, намагалися бути вправнішими від команд суперників, завжди залишалися на позитиві.

Найвлучніший стрілець Київщини з Катюжанського училища!!!

Найвлучніший стрілець Київщини з Катюжанського училища!!!

20 березня 2019 року на базі Київського військового ліцею імені Івана Богуна проводилося відкрите змагання з кульової стрільби «Влучний стрілець» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва (стрільба з малокаліберної гвинтівки), у якому учень Катюжанського ВПУ Фещенко Юрій здобув І місце та нагороджений нагруднм знаком “Влучний стрілець” від  Київської міської організації ТСО України.

Будьмо здорові!!!

Будьмо здорові!!!

День здоров’я у Катюжанському училищі пройшов під гаслом “Ми за здоровий спосіб життя” і розпочався з ранкової зарядки-флешмобу на лінійці. Медичним працівником Павленко Л.В. проведено бесіду з учнями, показано мотиваційні відеоролики. Як підсумок прозвучали слова: “Бережи здоров’я змолоду.” До Дня здоров’я

 

Участь у Ярмарку професій

Участь у Ярмарку професій

4 квітня в Іванківському центрі зайнятості пройшов “Ярмарок професій” для випускників шкіл Іванківського та Поліського районів, у якому взяли участь учні та педагоги Катюжанського ВПУ. Було продемонстровано профорієнтаційні матеріали. Майстри  виробничого навчання Ус Т.М. та Чичирко А.С. провели майстер-клас по складанню “смачних” букетів. Усі присутні мали можливість поласувати пиріжками з училищної пекарні.