Обрати сторінку

Хороший тракторист – справжня знахідка

Хороший тракторист у сільському та лісовому господарстві – то
справжня знахідка. Від його вправної роботи залежить швидкість та ефективність трудової діяльності в цих галузях виробництва. У лісі і на полі трактористу доводиться бути віртуозом: то навколо дерева або крутосхили, а виконання виробничих завдань не чикає. Тому учні 2 курсу 26 лютого2021 року з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» відпрацьовували свої вміння комплектувати трактор з сільськогосподарською машиною, здійснювати регулювання, спостерігати за показаннями приладів, стежати за станом трактора та сільськогосподарською машиною.

Відео за посиланням: https://www.facebook.com/100013907504111/posts/1119260645214175/

Турнір з волейболу

Турнір з волейболу

З 22 по 25 лютого проводився турнір з волейболу на першість серед учнів ДНЗ Катюжанське ВПУ. За результатами перемогла збірна команда дівчат 13 та 14 адм.

Відкритий урок виробничого навчання в групі адміністраторів

Відкритий урок виробничого навчання в групі адміністраторів

10 лютого 2021 року проведено відкритий урок виробничого навчання у групі 13 адм на тему: «Просторове зонування приміщення. Кабінет керівника». Досвідчений майстер в/н Менделюк Ганна Олексіївна на занятті показала, як можна організувати освітній простір здобувачів освіти під час дистанційного навчання. Група була поділена на підгрупи для проведення уроку в онлайн і офлайнрежимах одночасно, використавши Сервіс Zoom. На вступному інструктажі майстер в/н провела онлайнвправу, застосовуючи Інтернет-сервіс мультимедійних дидактичних вправ LearningApps. Учні закріплювали отримані знання, виконуючи тести у Classroomі (у власних гаджетах), а майстер в/н у режимі реального часу спостерігала за тим, як учні виконують завдання та слідкувала за списком виконаних робіт. Під час поточного інструктажу здобувачі освіти працювали у програмі planer 5d. У кінці занять учні презентували свої творчі роботи.

Вічна пам’ять

Вічна пам’ять

Сьогодні Катюжанське ВПУ вшановує пам’ять Єрмаков Євген Сергійович (05.02.1994-15.08.2014), випускника училища 2011 року. Служив в 11-й батальйон територіальної оборони “Київська Русь”Загинув 15 серпня 2014 р. потрапивши в засідку біля смт Чорнухине, Перевальський район, Луганська область. 

Указом Президента України № 747/2014 від 29 вересня 2014 р., “за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)

У Катюжанському ВПУ  згідно з  річним  планом  роботи училища на підставі Положення про методичну роботу з педагогічними кадрами з метою подальшого вдосконалення  методичної роботи, підвищення рівня компетенції педагогів, забезпечення  готовності  їх до опрацювання проблемних питань педагогічної діяльності з 01 лютого 2021 року відкривається місячник методичної роботи

«ЧУДОВИЙ ПЕДАГОГ, ЯК І ЧУДОВИЙ МУЗИКАНТ, –

ЦЕ ТОЙ,  ХТО ДОДАЄ ДО СВОГО ОСНОВНОГО  РЕПЕРТУАРУ ТВОРЧІСТЬ І НАТХНЕННЯ»

Щоб виховати справжню творчу особистість, розвинути потенційні творчі можливості дитини, педагогу необхідно оволодіти методами і засобами, які розвівають креативні риси особистості. Для реалізації такої мети педагог і сам повинен уміти творити, адже творчість розвивається через творчість.
         Творчість – необхідна умова становлення самого педагога, його самопізнання, розвитку і розкриття як особистості. Творчість є основою формування педагогічної талановитості викладача.

Модель сучасно­го педагога передбачає наявність у нього якостей дослідника, вче­ного, творця, новатора, здатного забезпечити успіх, психологічний комфорт, індивідуальний під­хід до кожного учня.

Тому під час проведення місячника методичної роботи у лютому місяці 2021 року наші педагогі покажуть свої  напрацювання, здобутки, досвід і результати.

«Педагогічна майстерність – зовсім не проста справа…

Майстерність – не являється особливим мистецтвом,

яке вимагає таланту, але це спеціальність, якій треба вчитися»

А.Макаренко      

На всіх етапах розвитку освіти актуальною завжди була, є і буде робота з молодими педагогами. І в нашому училище це теж актуальне питання. Переступаючи поріг освітнього навчального закладу, молодий спеціаліст сподівається реалізуватися в ній як фахівець. Чи підготовлений він до роботи з учня­ми? Як зорієнтуватися в освітньому процесі? Що робити для вдосконалення на­вчально-виховного процесу? Врешті-решт, у кого про що запитати? Молодий педагог відчуває протиріччя між зростаючими вимогами до профе­сійної майстерності педагогів та недостатнім рів­нем власної кваліфікації. Тому педагог-початківець потребує особливої уваги з боку адміністра­ції, педагогічного колективу, методичної служби. Сьогоднішній педагог – майбутнє України, і саме від колективів, в які приходять молоді освітяни, залежить їх професійне становлення. Для того, щоб молодий педагог став майстром, необхідно створити йому всі умови, надати методичну допомогу, стимулювання його творчість і активність. Під час методичного місячника буде проведений тиждень наставництва де отримують поради від досвідчених майстрів виробничого навчання і викладачів.

Завданнями місячника є:

  • демонстрація накопиченого педагогами досвіду роботи за інноваційними технологіями;
  • забезпечення індивідуального підходу у формуванні і підвищенні рівня компетенції педагогів;
  • створення умов для реалізації творчого потенціалу як колективу в цілому, так і кожного його члена окремо;
  • надання комплексної методичної підтримки в реалізації діяльності в рамках методичної проблеми училища.

 

Не знаю я, що буде після нас,

В які природа убереться шати.

Єдиний, хто не втомлюється, – час

А ми живі, нам треба поспішати …..

Ліна Костенко

 

ПЛАН ЗАХОДІВ МІСЯЧНИКА МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

У ЛЮТОМУ 2020-2021 Н.Р.

ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДИ ВИКОНАВЦІ
І тиждень
01.02.2021

понеділок

Відкриття місячника. Анонс заходів Береза І.М.
02.02.2021

вівторок

Участь у вебінарі. Практична частина. Презентація «Передові технології. Індустрія сучасного десерту: вироби з насіння чіа» Недашківська Г.І.

Мазурик О.С.

01.02.2021-05.02.2021 Тиждень наставництва Наставники

Молоді фахівці

Тиждень географії Волошина Л.М.
03.02.2021

середа

Семінар практикум: «Освіта дорослих: неформальна освіта (Андрагогіка)» Береза І.М.
04.02.2021

четвер

Проблемний семінар: «Самоосвіта педагогічних працівників» Береза І.М.

Члени мк механізації та автотранспорту

ІІ тиждень
08.02.-12.02.2021 Відкриті уроки Педагогічні працівники
08.02.-12.02.2021 Тиждень фізики Ніфонтова Я.В.
11.02.2021

четвер

Проблемний семінар: «Самоосвіта педагогічних працівників» Береза І.М.

Члени мк кулінарії та обслуговування

12.02.2021

п’ятниця

Засідання методичної ради. Підготовка до участі у Дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти». Презентація конкурсних робіт педагогічними працівниками Члени методичної ради, автори конкурсних робіт
ІІІ тиждень
15.02.2021-19.02.2021 Відкриті уроки
17.02.2021

середа

Конкурс читців до відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки Масюкевич Н.Б.

Приймачук О.М.

Нікітіна А.В.

18.02.2021 Конкурс професійної майстерності серед майстрів з професії кухар Члени мк кулінарії та обслуговування
ІV тиждень
22.02-25.02.2021 Відкриті уроки
22.02-25.02.2021 Виставка методичних матеріалів. Конкурс на кращу методичну розробку. Береза І.М.

Голови м/к

22.02-25.02.2021 До відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки:

–          презентація проєкту «Дорога до Лесі»;

–          декламування  віршів про Лесю Українку за Петром Гоцем

Масюкевич Н.Б.

Приймачук О.М.

22.02-25.02.2021 Тиждень екології. Захист учнівських проєктів Ляховенко Н.О.
22.02-25.02.2021 Тиждень механізації Члени мк механізації
24.02.2021

середа

Педагогічна рада. Здобутки. Досвід. Результати Члени педагогічної ради