Обрати сторінку

5 лютого 2019 року в Катюжанському вищому професійному училищі майстер виробничого навчання ІІ категорії Петрова М.О провела відкритий урок у групі №32 кухарів-офіціантів на тему «Приготування салатів із варених овочів. Вимоги до якості, оформлення, відпуску».
Метою заняття було практично закріпити набуті учнями теоретичні знання із спецпредметів, розвивати професійну самостійність та пізнавальну активність під час роботи з інструкційно-технологічними картками, творче та критичне мислення при вирішенні проблемних і виробничих ситуацій, розвивати вміння оцінки якості готових виробів, виховувати естетичний смак.
Учні на уроці були активними, демонстрували знання з попередньо вивчених тем, спостерігалася співпраця майстра виробничого навчання та учнів. Заняття проходило в атмосфері взаємоповаги та спокою і було проведено на високому методичному рівні.
Перевірка теоретичних знань з теми здійснювалася майстром методом гри «Вірю, не вірю» і «Відгадай страву». При проведені уроку майстер застосувала ІКТ.
Родзинкою дидактичного забезпечення уроку стала демонстрація еталонів виробів, виготовлених майстром особисто. Традиційні салати «Вінігрет» та «Олів’є» під творчо-майстерною рукою Марини Олександрівни набули нового звучання – «Шуба роли», «Вінігрет з чорноморською кількою», «Оселедець під шубою», «Олів’є з креветками та лососем».
Усі присутні ще раз переконалися, що кухарська справа – непроста наука, в якій поєднуються праця і краса.