Обрати сторінку

Мабуть, кожен з учнів пам’ятає свої перші дні та тижні в Катюжанському училищі — перше знайомство з одногрупниками, перші заняття, блукання територією в пошуках корпусу та коридорами корпусів в пошуках аудиторії. Це саме той яскравий час, коли відчуваєш і розпач, і захоплення водночас, розумієш, що нарешті почалося омріяне майже доросле життя. Саме такими були перші тижні наших першокурсників. Допомагали новоспеченим учням призвичаїтися до училищного життя класні керівники, майстри виробничого навчання та куратори груп. Їхнім основним завданням було не лише допомогти першокурсникам познайомитись і розповісти про організаційні моменти, а й підготуватися разом до конкурсу – презентації, що вже стало доброю традицією у нашому навчальному закладі.

08 листопада актова зала училища була знову заповнена.  Першокурсники – схвильовані , адже за результатами конкурсу визначається найактивніша, найдружніша та найкреативніша група. І, звичайно ж, кожна з груп хотіла здобути це звання. Загалом у конкурсі взяло участь 7 груп. Боротьба була напруженою та нелегкою. Першокурсники щиро вразили членів журі, учнів старших курсів і гостей талановитими та креативними виступами. Іноді важко було повірити, що на сцені новоспечені першокурсники, адже їхні вокальні номери, театральні та хореографічні постановки були надзвичайно професійними та майстерними. Тому можна сміливо сказати, що лави Катюжанського ВПУ поповнилися не лише майбутніми професіоналами – кухарями, трактористами, водіями…, а й творчою та веселою молоддю, яка, сподіваємося, буде активно продовжувати та підтримувати славні традиції нашої альма-матер.
Першокурсників також привітали піснями і танцями незмінні учасники художньої самодіяльності училища.
І ось настав хвилюючий момент — оголошення результатів. Журі оцінили виступи всіх груп та все ж почесне звання найкращої групи здобула 99 група трактористів. Із чим ми їх вітаємо та бажаємо успіхів  у подальшому навчанні, натхнення і нових звершень та досягнень!

Відеопрезентація заходу

Фото див. тут