Обрати сторінку

22 листопада у Катюжанському ВПУ відбулися загальноучилищні батьківські збори.

Метою заходу було залучення батьків до співпраці з педагогами та адміністрацією, до активної участі в житті навчального закладу, виховання педагогічної культури батьківської громади.

У зборах взяли участь батьки, які відповідально виконують свої батьківські обов’язки і з розумінням відносяться до проблем навчального закладу. Щиро переймаючись майбутнім своїх дітей, вони індивідуально співпрацюють із майстрами виробничого навчання, класними керівниками й адміністрацією з питань навчання і виховання підлітків.

Під час зборів директор училища  Руслан Недашківський звернув увагу на  значення спільної  діяльність навчального закладу та батьківської громадськості з підготовки конкурентоспроможних фахівців робітничих професій в світлі сьогодення. Заступник  директора з НВР Оксана Будейчук звернула увагу на  роль   виробничої практики у формуванні компетентності майбутніх висококваліфікованих робітників. Оксана Малащенко, заступник  директора з НР до відома батьків довела зміни до проведення ЗНО у 2020 році. Про зайнятість  учнів  в позаурочний час присутніх інформувала  Оксана Приймачук, заступник  директора з виховної роботи.

До уваги батьків була запропонована концертна програма  за участю учасників  художньої самодіяльності училища. Крім того, життя своїх дітей батьки мали можливість побачити під час демонстрації фото- та відеопрезентації: уроки, виробниче навчання, позакласна, гурткова і спортивна робота.

Подальша зустріч з батьками проходила у навчальних аудиторіях з керівниками навчальних груп.

Фото див. тут