Обрати сторінку

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Для України це дуже важлива тема, оскільки за останні декілька років було зафіксовано підвищення темпів поширення ВІЛ/СНІД. Тому майже кожна установа чи організація намагається нагадати населенню про ці небезпечні для життя хвороби.

Катюжанське ВПУ не змогло залишитись осторонь такої суспільної проблеми та долучилось до Дня боротьби зі СНІДом.

З метою поліпшення інформаційно-просвітницької роботи щодо профілактики ВІЛ-інфекції-СНІДу серед учнівської молоді Катюжанського ВПУ 2 грудня 2019 року медичним працівником Лесею Павленко   було проведено бесіду “Проблема ВІЛ-СНІДу стосується кожного”. Вона розповіла учням про ВІЛ/СНІД, які є шляхи зараження та як можна цього уникнути. Було переглянуто відео “Чорна смерть. Правда про СНІД”

Підлітки отримали нагоду ще раз почути про те, як  важливо дотримуватись здорового способу життя, відповідних гігієнічних  та морально-етичних норм поведінки для того, щоб уникнути зараження ВІЛ. У підсумку заняття всі прийшли до висновку, що проблема ВІЛ-СНІДу стосується кожного і потрібно не бути байдужими до власного життя та життя  інших людей, яке також може залежати від небезпечної поведінки кожного із нас.