Обрати сторінку

Наші досягнення

2017-2018 н.р.

ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс юнацького та молодіжного мистецтва «Планета мрій» (м.Умань Черкаської області) в рамках мистецького проекту «SPLASH of ART» – І місце у номінації «Вокальне мистецтво» у віковій категорії від 15 до 18 років Довгорук Дарина Сергіївна (ІІ курс, гр. 29 к/о) та у віковій категорії від 18 до 21 років Комар Євгенія Володимирівна (І курс, гр. 10 тех.).

22 листопада 2017 року відбувся ІІ (обласний) етап ХVІІІ Міжнаро́дного конкурсу знавців украї́нської мови імені Петра́ Я́цика, у якому учениця нашого училища Дарина Довгорук (ІІ курс, гр. 29 к/о) здобула перемогу, зайнявши ІII місце.

Учениця І курсу Вихренко Мирослава Євгеніївна (гр.32 к/о) стала фіналістом І профорієнтаційного бізнес-турніру серед учнівської молоді Київщини «KYIVREGIONALBUSINESSGENIUS», який проходив з 06 жовтня по 18 листопада 2017 року

28 вересня 2017 року команда учнів нашого училища взяла участь у змаганнях за програмою Всеукраїнських спортивних ігор “Козацька наснага ” серед учнів професійно- технічних навчальних закладів Київської області, які проходили на стадіоні “Юність” Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти. За результатами безкомпромісної та напруженої боротьби наша команда здобула ІІ місце (усього 1 очко розділило І та ІІ місце), зокрема у номінаціях “Метання довбні” – 1 місце, “Герць козацьких джур” – ІІ місце, “Втеча полоненого” – ІІ місце.