Обрати сторінку

Навчально-практичний центр з підготовки робітників за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

З метою оновлення матеріально-технічної бази та сприяння якісній підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб економіки відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27 лютого 2018 року N 206 на базі ДНЗ «Катюжанське ВПУ» створюється структурний підрозділ – навчально-практичний центр з підготовки робітників за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», на базі якого матимуть змогу підвищувати кваліфікацію майстри виробничого навчання з усієї України. Для центру закуплено нову техніку, 2018 року випуску.

Довідково:

 Новостворений навчально-практичний центр надасть можливість розширити соціальне партнерство у сфері підготовки конкурентноспроможного кваліфікованого робітника, сприятиме підвищенню якості професійної підготовки учнів та слухачів закладу.

 Також тут здійснюватиметься стажування та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підготовки інших закладів освіти, стажування робітників підприємств із використанням технологічних і виробничих інновацій. Заклад також надаватиме послуги з перепідготовки незайнятого населення, тренінгові, маркетингові, інформаційні, виробничі послуги з метою вирішення поточних і програмних завдань, що стоять перед закладом освіти.

 Центр співпрацюватиме з виробничими підприємствами, організаціями, установами, закладами освіти, центрами зайнятості, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, державними і громадськими організаціями, іншими заінтересованими органами щодо впровадження інноваційних підходів до здійснення системного комплексного, орієнтованого на практику освітнього процесу в підготовці кваліфікованих робітників з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

ДНЗ «Катюжанське ВПУ» здійснює підготовку кваліфікованих робітників за 24 робітничими професіями. Фактичний контингент учнів на 01 вересня 2018 року складає 424 особи.

Положення