Обрати сторінку
“Хоч би яка у вас відповідальна і складна творча робота була на виробництві, знайте, що вдома на вас чекає ще відповідальніша, ще складніша, ще тонша робота — виховання людини. ”В.Сухомлинський

“Дитина — рентгенівський знімок сім’ї. ”А.Макаренко

У жовтні у Катюжанському ВПУ пройшли батьківські збори по групах. Порядок денний містив у собі важливі питання навчання та виховання учнів, безпеки життєдіяльності під час дистанційного навчання, обережно коронавірус та інше. Керівники груп та адміністрація  ознайомили батьків зі змістом та методикою навчально – виховного процесу в училищі (характеристика використовуваних навчальних програм, методів навчання, розповідь про проведення позаурочних заходів,  гуртків і т.п.);  інформували батьків про особливості конкретного віку, умови успішної взаємодії з дітьми і т.д.; спільно вирішували організаційні питання (харчування, успішності, дисципліни, відвідування та інших проблем).

Адміністрація училища висловлює подяку батькам та педагогам за активну участь у засіданнях та вирішенні наболілих питань з життя закладу! Дякуємо за хороші слова вдячності з Вашої сторони відносно нашої роботи!!! Будемо і надалі старатися!!!