Обрати сторінку

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України – всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності нашої країни.

У Катюжанському ВПУ напередодні свята в гуртожитку вихователями було проведено конкурсно-розважальну програму “Нащадки козацького роду”: випробовували міру спритності, витривалості та кмітливості хлопців-козаків.

 

У день свята у Будинку культури пройшов концерт, під час якого вітали учасників АТО: викладача училища Віктора Сінченка та воїнів, які проживають в селі Катюжанка – Олега Коваленка, Максима Гаращенка та Євгенія Онищенка. У виступах учнів звучали такі слова як мужність, відвага, обов’язок, честь і сміливість. У нинішньому поколінні молоді вже закладена та стійкість, та відданість і та сила духу, яка не тільки робить із хлопчака – чоловіка, а й творить з нього справжнього Захисника Вітчизни.

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині захищає Україну на Сході.