Обрати сторінку

Ось і наблизились найчарівніші свята року – Новорічні! Кожен дорослий і малий чекає від них здійснення бажань і нових вражень. У пам’яті залишаються тільки спогади, які принесли найбільш яскраві емоційні переживання. І ми намагались зробити так, щоб наші учні запам’ятали ці святкові дні.

Початком створення новорічного настрою стала підготовка  новорічного концерту “Карнавальна ніч”. Кожна група отримала завдання підготувати номер художньої самодіяльності.

І ось довгоочікуваний день 26 грудня. Новорічній настрій панував у всіх учнів, які прийшли на свято. Співали, танцювали, веселилися…  Були і жартівливі сценки, і чарівний вальс, і танець сніжинок, і фокусник, і навіть неймовірний бік-бокс.

А ввечері на всіх чекала новорічна дискотека у навчальному ресторані “Фіона”.  Діти з великим задоволенням танцювали,  брали активну участь у різноманітних конкурсах та весело проводили час.

Для дітей працівників училища художній керівник Алла Сорока разом з учасниками художньої самодіяльності провели свято “Зимова казка”, а Дід Мороз від імені профкому роздав подарунки.

 

Вітаємо всіх з прийдешніми Новорічними святами!