Обрати сторінку

Навчально-практичний центр з підготовки робітників за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

З метою оновлення матеріально-технічної бази та сприяння якісній підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб економіки відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27 лютого 2018 року N 206 на базі ДНЗ «Катюжанське ВПУ» створюється структурний підрозділ – навчально-практичний центр з підготовки робітників за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», на базі якого матимуть змогу підвищувати кваліфікацію майстри виробничого навчання з усієї України. Для центру закуплено нову техніку, 2018 року випуску.

Довідково:

 Новостворений навчально-практичний центр надасть можливість розширити соціальне партнерство у сфері підготовки конкурентноспроможного кваліфікованого робітника, сприятиме підвищенню якості професійної підготовки учнів та слухачів закладу.

 Також тут здійснюватиметься стажування та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підготовки інших закладів освіти, стажування робітників підприємств із використанням технологічних і виробничих інновацій. Заклад також надаватиме послуги з перепідготовки незайнятого населення, тренінгові, маркетингові, інформаційні, виробничі послуги з метою вирішення поточних і програмних завдань, що стоять перед закладом освіти.

 Центр співпрацюватиме з виробничими підприємствами, організаціями, установами, закладами освіти, центрами зайнятості, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, державними і громадськими організаціями, іншими заінтересованими органами щодо впровадження інноваційних підходів до здійснення системного комплексного, орієнтованого на практику освітнього процесу в підготовці кваліфікованих робітників з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

ДНЗ «Катюжанське ВПУ» здійснює підготовку кваліфікованих робітників за 24 робітничими професіями. Фактичний контингент учнів на 01 вересня 2018 року складає 424 особи.

Положення

Програма стажування майстрів виробничого навчання

Презентація НПЦ