Обрати сторінку

Наші досягнення

2021-2022 н.р.


Андрій Бусленко, учень Катюжанського ВПУ – серед призерів І (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» 2021/2022 років за компетенцією «СЛЮСАРНІ РОБОТИ», який проходив
28 жовтня 2021 року ДНЗ «Сквирське вище професійне училище».

2020-2021 н.р.


Майстер виробничого навчання Андрій Петрович Дорошенко став переможцем національного фіналу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «World SkillsUkraine 2020» у компетенції «обслуговування важкої техніки», який проходив у вересні 2020 року на базі компанії ЕТЕС (компанія  Volvo)

2019-2020 н.р.

Пашкевич Анастасія здобула І місце в обласному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

 

Команда юнаків посіла ІІІ місце у відкритих змаганнях з кульової стрільби «Влучний стрілець» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва

 

 

2018-2019 н.р.

27-28 березня відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професій “Кухар”, у якому учениця Катюжанського ВПУ Вихренко Мирослава здобула ІІ місце та нагороджена дипломом у номінації “Майстерність у розкритті палітри смакових якостей приготовленої страви”.

 

20 березня 2019 року на базі Київського військового ліцею імені Івана Богуна проводилося відкрите змагання з кульової стрільби «Влучний стрілець» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва (стрільба з малокаліберної гвинтівки), у якому учень Катюжанського ВПУ Фещенко Юрій здобув І місце та нагороджений нагрудним знаком “Влучний стрілець” від Київської міської організації ТСО України.

2017-2018 н.р.

ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс юнацького та молодіжного мистецтва «Планета мрій» (м.Умань Черкаської області) в рамках мистецького проекту «SPLASH of ART» – І місце у номінації «Вокальне мистецтво» у віковій категорії від 15 до 18 років Довгорук Дарина Сергіївна (ІІ курс, гр. 29 к/о) та у віковій категорії від 18 до 21 років Комар Євгенія Володимирівна (І курс, гр. 10 тех.).

 

22 листопада 2017 року відбувся ІІ (обласний) етап ХVІІІ Міжнаро́дного конкурсу знавців украї́нської мови імені Петра́ Я́цика, у якому учениця нашого училища Дарина Довгорук (ІІ курс, гр. 29 к/о) здобула перемогу, зайнявши ІII місце.

 

 

Учениця І курсу Вихренко Мирослава Євгеніївна (гр.32 к/о) стала фіналістом І профорієнтаційного бізнес-турніру серед учнівської молоді Київщини «KYIVREGIONALBUSINESSGENIUS», який проходив з 06 жовтня по 18 листопада 2017 року

 

 

28 вересня 2017 року команда учнів нашого училища взяла участь у змаганнях за програмою Всеукраїнських спортивних ігор “Козацька наснага ” серед учнів професійно- технічних навчальних закладів Київської області, які проходили на стадіоні “Юність” Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти. За результатами безкомпромісної та напруженої боротьби наша команда здобула ІІ місце (усього 1 очко розділило І та ІІ місце), зокрема у номінаціях “Метання довбні” – 1 місце, “Герць козацьких джур” – ІІ місце, “Втеча полоненого” – ІІ місце.

2016-2017 н.р.

У лютому 2017 року майстра виробничого навчання Менделюка Сергія Васильовича нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий внесок у забезпечення розвитку вітчизняної освіти, сумлінну працю та високий професіоналізм