Обрати сторінку

З 15 по 19 квітня у Державному навчальному закладі “Катюжанське вище професійне училище” проходив предметний тиждень з інформатики та математики. Урочисте відкриття тижня відбулося у понеділок, 15 квітня, на лінійці. Чарівні ведучі Горкуша Марина та Захаріна Анастасія розповідали про точні науки. Також до нас завітали цариця Математика – Копиця Катерина, цариця Інформатика – Пашкевич Анастасія та Мудрець – Косуха Владислав.15 квітня учні показували свою вправність на конкурсі “Десятипальцеві перегони”.

16 квітня відбулася інтелектуально-пізнавальна гра “Математик – 2019”. Три команди змагалися за першість: показували знання з математики, логічне мислення, винахідливість та, при цьому, не забували про гарний настрій.

17 квітня відбувся брейн-ринг з інформатики та математики між збірними командами “Up Time” (12 адм і 36 к/о) та “Смурфики” (13 адм, 35 к/о, 29 к/о), які протягом п’яти геймів змагалися за перемогу.

18 квітня відбувся інформатично-математичний квест, в якому взяли участь 7 груп: 13 адм, 12 адм, 35 к/о, 36 к/о, 97 т-м, 95 т-м, 29 к/о. Команди відвідали 6 зупинок. На першій зупинці “Загублена інформація” необхідно було відновити втрачений текст. На другій ” Математичний алфавіт” – знадобилися знання алфавіту, тому що було потрібно пригадати математичні терміни на кожну літеру алфавіту. На зупинці “РебусоSity” – розгадували ребуси. На четвертій зупинці, що мала назву ” Суперкросворд” – команди працювали з цікавими кросвордами.

Діти із захопленням брали участь у конкурсах, намагалися бути вправнішими від команд суперників, завжди залишалися на позитиві. Переможці були відзначені солодкими призами.