Обрати сторінку

Під гаслом: “Вибирайте для себе лише одного наставника – природу”  з 13.01.2020 року по 17.01.2020 у Катюжанському ВПУ було проведено предметний тиждень з біології.

У понеділок  було проведено відкриття та оголошено конкурс відеороликів на тему «Тварини, які знаходяться на грані вимирання».

У вівторок під час перерв проводився біологічний калейдоскоп. За правильні відповіді учні отримували бали, а переможці – солодку винагороду. Найактивнішими були учні груп 13 адм, 35 к/о, та 97 т/м.

Позакласний інтелектуально-розважальний захід з біології – гру «Найрозумніший» було проведено у середу.  8 учасників з різних груп виявляли свої можливості та реалізували свій потенціал у трьох  турах гри. Переможцем став Можейко Іван (99 т/м). Всі учасники були нагороджені подарунками.

Із захопленням і зацікавленням проходили учні біологічний квест у четвер, Серед 10 груп-учасників перше місце отримали 39 к/о, друге – 13 адм, третє – 14 адм.

В п’ятницю відбулося підбиття підсумків тижня, відзначено переможців та відбулася трансляція відеороликів груп 42 слюсарів та 13 адміністраторів