Обрати сторінку

 

І день тижня, 25.01.2021 

Пізнавальна інтерактивна вікторина «Любов моя – Україна»

ІІ день, 26.01.2021

В училищі  26 січня 2021 року пройшов другий день предметного тижня з предмету «Історія України» під гаслом «Поваги заслуговує той,  хто служінням правді залучає до себе прихильників, а не той, хто страхом та насиллям підкорює собі та створює рабів».

Одним з наслідків І світової війни було протистояння між демократією і тоталітаризмом. Реваншистські настрої у країнах, які програли війну або були обділені під час перерозподілу світу, підсилені повоєнною економічною кризою та наслідками «великої депресії», призвели до встановлення у низці держав Європи диктаторських  режимів. Учні групи 40 к/о були учасниками  інтерактивної вікторини «Між тоталітаризмом і демократією: політичні режими та їх лідери першої половини ХХ ст.». та показали свої знання у наступних турнірах: бліц-опитуванні «ТАК, НІ», бліц-опитуванні «Чи знаєш ти карту?», термінологічному турнірі.

«Рослинна без коріння всихає, людина без минулого не живе» – сказав один відомий філософ. Кожна людина має завжди пам’ятати , звідки вона родом, де її коріння, добре знати історію свого народу, його звичаї.

Українське козацтво – це унікальне явище в історії України, тому що козаки були не тільки охоронцями державних кордонів, але й основною силою, яка забезпечила перемогу у визвольній боротьбі українців за свободу, віру та відновлення національної державності. Активними учасниками вікторини «Козацькими шляхами»  були  здобувачі освіти  групи 15 адм. , які поділились на дві команди «Козачки» та «ДІМА». Команда «ДІМА» перемогла у вікторині. Для створення вікторини був використаний шаблон Mind-n-Mettle.

ІІІ день, 27.01.2021, Презентація матеріалів до Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту

 

  ІV день, 28.01.2021, Історична мандрівка сторінками біографії  М.Грушевського.  Презентація матеріалів «Батьки й батьківщини», «Брати».

Останні роки  в Україні відзначаються  100-річчям Української революції 1917-1921 р. Українська революція стала важливим етапом у національно-визвольному русі Українців. Брейн-ринг який відбувся 27 січня 2020 «Українська революція 1917-1918 р.р.» ще раз довів до учнів групи 14 адм., що саме в умовах української революції була здобута перша, «маленька», незалежність, яку проголосив останній Універсал Центральної ради. Учні під час гри були уважні, комунікабельні та вміло працювали в командах «Універсал» та «Крутенці». Команда «Універсал» перемогла.

V день, 29.01.2021, Презентація матеріалів до Дня пам’яті Героїв Крут. Виховна година «Вони загинули, щоб ми жили »