Обрати сторінку

У Катюжанському вищому професійному училищі 22 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру з підготовки робітників за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».ФОТО

У вступному слові директор Катюжанського вищого професійного училища Руслан Недашківський подякував гостям та усім, хто брав безпосередню участь у відкритті центру, і підкреслив: «Відкриття центру означає розвиток професійної освіти та має випереджальний характер. Повне технічне оснащення нашого центру дає можливість підготувати висококваліфікованого тракториста-машиніста, який потім зможе працювати продуктивно та отримувати гідну оплату своєї праці.»

Заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей наголосив, що модернізація та розвиток системи професійно-технічної освіти є одним з пріоритетних завдань Уряду в  контексті забезпечення економічного зростання країни в цілому. Побажав молоді не боятися ставити високі цілі та досягати їх.

Директор департаменту освіти і науки КОДА Віра Рогова у вітальному слові відзначила потенціал професійної освіти Київщини та побажала учням і педагогам здійснення мрій, а закладу – процвітання. Від Київської обласної державної адміністрації та департаменту освіти і науки КОДА новостворений центр отримав у подарунок обладнання для інноваційного навчально-тренінгового кабінету.

Іван Шкаврон, представник ТОВ «Фемілі Гарден», соціального партнера училища висловив сподівання, що сучасна сільськогосподарська техніка центру дозволить підготувати конкурентноспроможних на ринку праці кваліфікованих робітників.

В урочистостях взяли участь директор департаменту професійної освіти МОН Кучинський М.С., заступник голови Київської обласної державної адміністрації Кучер В.А., заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області Рублюк В.В., перший заступник голови Вишгородської районної державної адміністрації Данчин О.О., голова Катюжанської сільської ради Заводська Л.І.

На щастя, на долю, на добро відкрилися двері навчально-практичного центру. Бажаємо педагогам і майбутнім слухачам центру креативу, творчості, розуміння, лояльності, вміння переконувати та бути компромісними, зважати на всі вимоги сьогодення та будувати майбутнє як своє, так і неньки-України.