Обрати сторінку

Сьогодні надзвичайно хвилюючий день для випускників Катюжанського вищого професійного училища, день, який відкриває безмежні горизонти перед тепер вже колишніми учнями, день, який примушує серця шалено битися від усвідомлення того, що доля набирає нових обертів, кличе майбутніми перспективами та сподіваннями, і, водночас, завмирає від ніжної та світлої печалі прощання з викладачами, майстрами виробничого навчання, друзями, стінами училища, які за період навчання стали рідними. Відео випускний 31.01.2020 Фото див. тут   

Дорогі випускники!

Ви стоїте на порозі нового важливого етапу свого життя – вибору наступного місця навчання чи вимріяного місця роботи. Вам належить зробити в житті не один вирішальний та відповідальний крок.

Сподіваємося, що час, проведений вами у стінах нашого закладу, назавжди закарбується у ваших серцях, а ті знання, що ви здобули, будуть освітлювати ваш життєвий та професійний шлях, сприяючи пізнанню нових горизонтів, допоможуть домогтися задуманих цілей, сприятимуть у виборі життєвого шляху.

Ви – молоді, повні сил, енергії, великих планів на майбутнє. Щиро бажаємо, щоб усі ваші мрії здійснилися. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Щасти вам у всьому! У добру путь!