Обрати сторінку

Добрі вчинки роблять нас щасливішими і навіть здоровішими, кажуть вчені. 

Чому потрібно творити  добро?   Мабуть, тому, що це нагальна потреба кожної людини  – посміхнутися комусь, простягти руку допомоги, зігріти змерзлого або просто сказати добре слово підтримки. Звичайно, коли людина говорить  красиві слова, це ще не так багато вартує, як реальні добрі вчинки.  Для цього не потрібні великі кошти, необхідна тільки небайдужість кожної окремої людини. Творити добро просто, якщо є добрі серця та бажання.

Добрі серця – це сади,

Добрі слова – коріння,

Добрі думки – квіти,

Добрі справи – плоди.

У Катюжанському ВПУ  до Всеукраїнського дня добрих справ було започатковано соціальну акцію «Подаруй ДОБРО». Протягом грудня учні разом з педагогами робили добрі справи – дарували добро.

Учні групи 95 трактористів- машиністів надали допомогу ветерану училища Нікітіній Тамарі Пантелеймонівні: очистиили присадибну ділянку від поваленого дерева. Хлопці розпиляли дерево на частини та винесли з городу.

Дівчата 35 групи кухарів-офіціантів прибрали могилу невідомого солдата в лісі неподалік училища.

 

Учні групи 1 МРО організували акцію “Черевички для Юлі”. Зібрали кошти і придбали зимове взуття для своєї одногрупниці Юлії, сім’я якої перебуває у складних життєвих обставинах.

 

Хлопці 12 групи адміністраторів, а керував процесом Олексій Осадчий, змайстрували годівнички, розвісили їх по території училища і підгодовують наших  пернатих друзів.

Напередодні новорічних свят група учнів з майстром виробничого навчання Іриною Кулик та практичним психологом Наталією Рожиною відвідали Національну дитячу спеціалізовану лікарню МОЗ України «Охматдит».   Вони з відкритим серцем та щирими усмішками організували для діточок новорічний майстер-клас – виготовляли новорічні іграшки своїми руками. Пригостили їх медовими пряниками, випеченими в пекарні училища, а малеча навзаєм подарувала  блискучі іскорки в очах, гарний настрій і теплу атмосферу, яка панувала впродовж всього часу спілкування, і це було найбільшою подякою.

 

Відвідування «Охматдит» залишило у серцях учнів особливі хвилюючі враження, адже дітлахи подарували частинку свого тепла, своєї позитивної енергетики, віру і надію в те, що творити добрі справи – істинне призначення людини.

Добро в цьому житті починається з кожного з нас. Якщо кожен прагнутиме стати кращим, зростати духовно, то у світі буде більше добра, світла, радості та спокою. Жити з добром, творити добро і світ стане ще прекраснішим – переконані майбутні кухарі, трактористи та адміністратори!

Ми – є діти українські,

Український славний рід.

Дбаймо, друзі, щоб про нас

Добра слава йшла у світ.

 

Ти добро лиш твори повсюди,

Хай тепло твої повнить груди:

Ти посій і доглянь пшеницю,

Ти викопай і почисть криницю.

 

Волю дай, нагодуй пташину,

Приласкай і навчи дитину.

Бо людина у цьому світі

Лиш добро повинна творити.