Обрати сторінку

У Катюжанському вищому професійному училищі проводиться інвентаризація щодо визначення збитків, завданих закладу освіти за 36 днів окупації.  Збитків завдано великих: розграбовано Навчально-практичний центр з підготовки робітників за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», викрадено значну частину тракторів та автомобілів іноземного і вітчизняного виробництва,  з усіх корпусів викрадено електронні засоби навчання (плазмові телевізори, комп’ютери, ноутбуки, принтери, відеопроектори), а також меблі та інше обладнання. Те, що не вдалося вивезти, зокрема транспортні засоби, мультимедійне та інше обладнання знищені варварським методом. Територія училища – це суцільні фортифікаційні споруди.

Колектив майже місяць приводив до ладу заклад освіти, оскільки  всі приміщення, в тому числі гуртожиток використовувались і для фортифікації, і для проживання,  і для «побутових потреб». Спільними зусиллями працівників Катюжанське училище відновило свою роботу та з 25 квітня  – дистанційне навчання. Також вдалося провести  посівну кампанію.

На сьогодні головною метою закладу є своєчасне та успішне закінчення навчального року, організація виробничої практики, проведення профорієнтаційної роботи.

Ми  зробимо все,  щоб забезпечити професійними кадрами рідну Україну для її відновлення після закінчення війни з Росією.

Слава Україні!