Обрати сторінку

28 травня 2021 року у Будинку культури Катюжанського ВПУ відбулася зустріч  з представниками Спілки учасників АТО Димерщини, які є учасниками АТО/ООС. Хлопці поділилися своїми спогадами, як потрапили на схід України, що їх спонукало піти воювати добровольцями. Про свої воєнні будні та сьогодення продемонстрували документальне  відео. Наші герої Віктор Палій, Володимир Марченко, Микола Ніколаєвський охоче вступали в діалог із присутніми та розповідали про досвід, який отримали під час служби. Головним здобутком назвали вміння цінувати життя та справжніх вірних друзів. Зауважили, що війна змінює світогляд, заставляє по-іншому оцінювати ті проблеми, які супроводжують наше мирне життя.  Не залежно від того, перебували хлопці у загонах Збройних сил України чи у добровольчих батальйонах, вони відзначили колосальну допомогу волонтерів.
Окрім бійців, на заході був присутній Геннадій Фільов, який є активним учасником волонтерського руху. Його внесок важко переоцінити, адже допомагає від початків російської агресії на Сході. Гаслом заходу стали слова Геннадія Фільова – побажання молоді: “Любіть Україну!”

Загалом зустріч пройшла в теплій родинній атмосфері. Учні повинні знати і шанувати героїв, які проживають разом із ними в одній громаді. Ми вдячні нашим мужнім героям за їхню хоробрість. Слава Україні!